Epostam Mail Hosting

İhtiyaçlarınız doğrultusunda özel yapılandırılmış, yüksek kota ve sınırsız kullanıcılı size özel mail server hizmeti

Kolay Yönetim
%100 KVKK Uyumlu
%100 Mobil Uyumu

İşletmeniz veya Kendiniz İçin Mail Hosting Hizmeti

Özelleştirilebilir kaynakları sayesinde ihtiyacınız kadar e-posta hesabı oluşturabilir. ve kolayca yönetebilirsiniz. E-Postam ile mail hosting yönetmek çok kolay!

LMail - Standart 3.99 €/Aylık
10 Adet Email 10 GB Mailbox Spam Filtreleme Kişisel Adres Defteri Kişisel ve Paylaştırılabilir Takvim IMAP / POP3 Desteği ActiveSync Desteği Var Online Yönetim Paneli %100 Mobil Uyumluluk
Satın Al
LMail - Silver 5.99 €/Aylık
25 Adet Email 25 GB Mailbox Spam Filtreleme Kişisel Adres Defteri Kişisel ve Paylaştırılabilir Takvim IMAP / POP3 Desteği ActiveSync Desteği Var Online Yönetim Paneli %100 Mobil Uyumluluk
Satın Al
LMail - Gold 7.99 €/Aylık
50 Adet Email 50 GB Mailbox Spam Filtreleme Kişisel Adres Defteri Kişisel ve Paylaştırılabilir Takvim IMAP / POP3 Desteği ActiveSync Desteği Var Online Yönetim Paneli %100 Mobil Uyumluluk
Satın Al
LMail - Ultra 9.99 €/Aylık
100 Adet Email 100 GB Mailbox Spam Filtreleme Kişisel Adres Defteri Kişisel ve Paylaştırılabilir Takvim IMAP / POP3 Desteği ActiveSync Desteği Var Online Yönetim Paneli %100 Mobil Uyumluluk
Satın Al
Birlikte belirleyelim Bize ulaşın tüm ihtiyaçlarınızı birlikte belirleyelim.
e-mail
mailbox
Erişilebilirliğinizi
Asla Kaybetmeyin
E-Postam Mail Hosting kullanıcılarına güvenli bir iletişim kanalı sunar. Bilgisayar, Tablet, Akıllı Telefon gibi çeşitli cihazlardan maillerinize güvenli bir şekilde erişebilirsiniz.
Otomatik
Mail Kurulumu
E-Postam mail hosting Outlook, Apple Mail, Thunderbird gibi en çok tercih edilen e-posta istemcileri ile %100 uyumlu çalıştığından mailinizi otomatik olarak kurabilirsiniz.
TIER 3
Veri Merkezi
Mail hosting hizmeti verdiğimiz tüm sunucular TIER 3 sertifikası olan yüksek teknoloji özellikli Türkiye lokasyon veri merkezinde barındırılmaktadır. Bu sayede erişilebilirliğinizi en üst seviyeye çıkarıp kesinti riskini en aza indiriyoruz.
Ücretsiz Kurulum ve Yedekleme Hizmeti E-Postam mail hosting hizmeti için herhangi bir kurulum ücreti ödemenize gerek yok. Ayrıca maillerinizi periyodik olarak yedekleyerek veri kaybı riskini ortadan kaldırıyoruz.
E-postam Uygulama
Sıkça Sorulan Sorular
Neden Mail Hosting Kullanmalıyım ?
Profesyonel mail hosting ile, işinizi profesyonel ve kurumsal olarak temsil edecek bir e-posta adresine sahip olursunuz.
Paketimdeki e-mail hesap haklarını ne zamana kadar kullanabilirim?
Satın aldığınız paketin süre bitimine kadar haklarınızdan faydalanabilirsiniz. Paketinizin süresinin bitimi e-posta hesaplarını ne zaman aktiflediğinizden bağımsızdır.
Paketime dahil bir e-mail adresini silip, yerine yenisini ekleyebilir miyim?
Evet, mevcut bir e-mail adresini silip, yerine yenisini ekleyebilirsiniz.
Anti-spam ve anti-virüs özellikleri için ek bir bedel ödemek gerekir mi?
Gelişmiş anti-spam ve anti-virüs özellikleri mail hosting hizmetimiz ile ücretsizdir.
Takvim ve adres defterimi, şirketimdeki diğer e-posta hesaplarıyla paylaşabilir miyim?
Şirketinizdeki diğer bütün Kurumsal E-Posta hesaplarıyla Adres Defteri, Ajanda, Dosya alanı verilerinizi paylaşabilirsiniz. Ortak adres defteri, dosya alanı ve paylaştırılabilir takvimlerle, kurumsal çalışma hayatına kolaylıkla uyum sağlayabilirsiniz.
E-posta adresimi outlook ile kullanabilir miyim ve nasıl kurabilirim?
Outlook, Apple Mail, eM Client, Thunderbird gibi popüler e-posta programlarıyla tam uyumludur. Tam uyumlu ve sertifikalı IMAP sunucularımız, tüm cihaz ve uygulamalardan e-postalarınıza sorunsuz erişmenize imkan verir.