Web Hosting

Hosting ile ilgili ihtiyacınız olan herşey burada, 10 Yılı aşkın süredir hizmet veren firmamız en güncel ve en yeni teknoloji ile size hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

PHPHosting-F
500 MB Web Alanı 5 GB Trafik 25 Adet E-Posta 1 Adet MYSQL Linux & Windows
3.90 /Yıllık
PHPHosting-E
750 MB Web Alanı 7.5 GB Trafik 50 Adet E-Posta 1 Adet MYSQL Linux & Windows
5.90 /Yıllık
PHPHosting-D
1 GB Web Alanı 10 GB Trafik 100 Adet E-Posta 1 Adet MYSQL Linux & Windows
7.90 /Yıllık
PHPHosting-C
2 GB Web Alanı 25 GB Trafik 150 Adet E-Posta 1 Adet MYSQL Linux & Windows
9.90 /Yıllık
PHPHosting-B
3 GB Web Alanı 50 GB Trafik 200 Adet E-Posta 2 Adet MYSQL Linux & Windows
13.90 /Yıllık
PHPHosting-A
5 GB Web Alanı 100 GB Trafik 250 Adet E-Posta 3 Adet MYSQL Linux & Windows
15.90 /Yıllık

Sıkça Sorulan Sorular

Web Hosting hizmeti almak istiyorum fakat ne yapacağımı bilmiyorum ? Bilgisayarınızda sadece sizin görebildiğiniz resimleri veya dökümanları internet kullanıcılarının erişimine sunan ve veri saklama veya yayınlama işlemine Web Hosting adı verilmektedir.

Bir web sitesi açabilmeniz için öncelikle bir alan adınızın olması gerekmektedir.

Alan adı tescil yani kendinize bir alan adı aldıktan sonra yukarıdaki paketlerimizden size uygun olanı seçip web sitenizi yayına alabilirsiniz.
Paket seçme konusunda zorluk yaşıyorsanız dilerseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olacaktır

Kullanım Şartları

Kaynak Kullanımı Site başına ayrılan RAM ve CPU kullanım oranı %25 dir. Bu oranın üzerine çıkan web sitesi otomatik olarak askıya alınır. CPU ve RAM kullanım oranlarınızı hosting kontrol panelinizden anlık olarak görebilirsiniz. Firmamıza tahsis edilen IP adresleri blacklistlere girmemesi için mail gönderimi saatlik 100 adet olarak belirlenmiştir. Trafik hakkınız satın almış olduğunuz paket özelliğindeki kadardır. Bu limiti aşmanız durumunda hesabınız otomatik olarak askıya alınır. Sonrasında ek trafik satın alabilir veya paketinizi yükseltebilirsiniz.
Yasaklar Almış olduğunuz hizmet üzerinden SPAM ve PHISHING yapmak kesinlikle yasaktır. Bu durumun tespiti halinde hesabınız uyarı verilmeksizin askıya alınır. Alınan hizmet içerisinde sistemlerimize zarar verecek veya tehlikeye düşürecek yazılımların tespiti halinde hesabınız uyarı verilmeksizin askıya alınır. Internet Relay Chat (IRC) kullanımına LNWServers izin vermemektedir. Almış olduğunuz hizmeti kullanım amacınız Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına aykırı olamaz. Almış olduğunuz hizmetin içerisinde barındırılan her türlü içerik tek başına hizmeti alan kişi sorumluluğundadır.
Yedekleme Almış olduğunuz hizmet haftalık olarak 2 farklı lokasyona yedeklenmektedir. Ücretsiz olarak sunulan bu servis güvenlik amaçlıdır. Bu yedeklemenin amacı kullanıcının kullanabilmesi için değil LNWServers tarafında oluşabilecek teknik bir arıza oluştuğunda veri kaybı yaşanmaması içindir. Taahhüt anlamında yorumlanmaz. Hizmeti alan kişi ile LNWServers arasında ayrıca kararlaştırılmadıysa hizmeti alan kişi barındırmış olduğu içerik ve yedeklerinden tek başına sorumludur.