Bayi Hosting

Hosting ile ilgili ihtiyacınız olan herşey burada, 15 Yılı aşkın süredir hizmet veren firmamız en güncel ve en yeni teknoloji ile size hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

LNWPHPBayii - A
5 GB Web Alanı 50 GB Aylık Transfer 5 Adet Site Barındırma 150 E-Posta 5 Adet MySQL
9.90 /Aylık
LNWPHPBayii - B
10 GB Web Alanı 70 GB Aylık Transfer 10 Adet Site Barındırma 150 E-Posta 10 Adet MySQL
11.90 /Aylık
LNWPHPBayii - C
15 GB Web Alanı 200 GB Aylık Transfer 15 Adet Site Barındırma 300 E-Posta 15 Adet MySQL
15.90 /Aylık

Sıkça Sorulan Sorular

Bayi Hosting Nedir? Bilgisayarınızda sadece sizin görebildiğiniz resimleri veya dökümanları internet kullanıcılarının erişimine sunan ve veri saklama veya yayınlama işlemine Web Hosting adı verilmektedir.

Bayi hosting tescil etmiş olduğunuz birden fazla alan adlarına veya sizden hizmeti almak isteyen kişilere Web Hosting oluşturabileceğiniz bir hizmettir.

Kullanım Şartları

Kaynak Kullanımı Site başına ayrılan RAM ve CPU kullanım oranı %25 dir. Bu oranın üzerine çıkan web sitesi otomatik olarak askıya alınır. CPU ve RAM kullanım oranlarınızı hosting kontrol panelinizden anlık olarak görebilirsiniz. Firmamıza tahsis edilen IP adresleri blacklistlere girmemesi için mail gönderimi saatlik 100 adet olarak belirlenmiştir. Trafik hakkınız satın almış olduğunuz paket özelliğindeki kadardır. Bu limiti aşmanız durumunda hesabınız otomatik olarak askıya alınır. Sonrasında ek trafik satın alabilir veya paketinizi yükseltebilirsiniz.
Yasaklar Almış olduğunuz hizmet üzerinden SPAM ve PHISHING yapmak kesinlikle yasaktır. Bu durumun tespiti halinde hesabınız uyarı verilmeksizin askıya alınır. Alınan hizmet içerisinde sistemlerimize zarar verecek veya tehlikeye düşürecek yazılımların tespiti halinde hesabınız uyarı verilmeksizin askıya alınır. Internet Relay Chat (IRC) kullanımına LNWServers izin vermemektedir. Almış olduğunuz hizmeti kullanım amacınız Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına aykırı olamaz. Almış olduğunuz hizmetin içerisinde barındırılan her türlü içerik tek başına hizmeti alan kişi sorumluluğundadır.
Yedekleme Almış olduğunuz hizmet haftalık olarak 2 farklı lokasyona yedeklenmektedir. Ücretsiz olarak sunulan bu servis güvenlik amaçlıdır. Bu yedeklemenin amacı kullanıcının kullanabilmesi için değil LNWServers tarafında oluşabilecek teknik bir arıza oluştuğunda veri kaybı yaşanmaması içindir. Taahhüt anlamında yorumlanmaz. Hizmeti alan kişi ile LNWServers arasında ayrıca kararlaştırılmadıysa hizmeti alan kişi barındırmış olduğu içerik ve yedeklerinden tek başına sorumludur.