Hosting ile ilgili aradığınız herşey.

Hosting ile ilgili ihtiyacınız olan herşey burada, 10 Yılı aşkın süredir hizmet veren firmamız en güncel ve en yeni teknoloji ile size hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Bayi Hosting

LNWPHPBayii - A
5 GB Web Alanı 50 GB Aylık Transfer 5 Adet Site Barındırma 150 E-Posta 5 Adet MySQL
9.90 /Aylık
LNWPHPBayii - B
10 GB Web Alanı 70 GB Aylık Transfer 10 Adet Site Barındırma 150 E-Posta 10 Adet MySQL
11.90 /Aylık
LNWPHPBayii - C
15 GB Web Alanı 200 GB Aylık Transfer 15 Adet Site Barındırma 300 E-Posta 15 Adet MySQL
15.90 /Aylık

Web Hosting

PHPHosting-F
500 MB Web Alanı 5 GB Trafik 25 Adet E-Posta 1 Adet MYSQL Linux & Windows
3.90 /Yıllık
PHPHosting-E
750 MB Web Alanı 7.5 GB Trafik 50 Adet E-Posta 1 Adet MYSQL Linux & Windows
5.90 /Yıllık
PHPHosting-D
1 GB Web Alanı 10 GB Trafik 100 Adet E-Posta 1 Adet MYSQL Linux & Windows
7.90 /Yıllık
PHPHosting-C
2 GB Web Alanı 25 GB Trafik 150 Adet E-Posta 1 Adet MYSQL Linux & Windows
9.90 /Yıllık
PHPHosting-B
3 GB Web Alanı 50 GB Trafik 200 Adet E-Posta 2 Adet MYSQL Linux & Windows
13.90 /Yıllık
PHPHosting-A
5 GB Web Alanı 100 GB Trafik 250 Adet E-Posta 3 Adet MYSQL Linux & Windows
15.90 /Yıllık

Kurumsal Web Hosting

Kurumsal-D
1GB Alan 10GB Trafik 50 E-Posta 1 Adet MYSQL
31.90 /Yıllık
Kurumsal-C
2 GB Alan 25 GB Trafik 100 Adet E-Posta 1 Adet MYSQL
47.90 /Yıllık
Kurumsal-B
4 GB Web Alanı 75 GB Aylık Trafik 200 Adet E-Posta 2 Adet MYSQL
61.90 /Yıllık
Kurumsal-A
10 GB Web Alanı 200GB Aylık Trafik 300 Adet E-Posta 3 Adet MYSQL
99.90 /Yıllık

Sıkça Sorulan Sorular

Web Hosting hizmeti almak istiyorum fakat ne yapacağımı bilmiyorum ? Bilgisayarınızda sadece sizin görebildiğiniz resimleri veya dökümanları internet kullanıcılarının erişimine sunan ve veri saklama veya yayınlama işlemine Web Hosting adı verilmektedir.

Bir web sitesi açabilmeniz için öncelikle bir alan adınızın olması gerekmektedir.

Alan adı tescil yani kendinize bir alan adı aldıktan sonra yukarıdaki paketlerimizden size uygun olanı seçip web sitenizi yayına alabilirsiniz. Paket seçme konusunda zorluk yaşıyorsanız dilerseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olacaktır.
Linux Web Hosting hizmetini hangi kontrol paneli üzerinden sağlıyorsunuz ? FTP şifrenizi değiştirebileceğiniz, E-Mail hesapları oluşturabileceğiniz, Şifreli dizinler yaratabileceğiniz, Veri tabanlarınızı yönetebileceğiniz ve daha bir çok işlemi yapabileceğiniz herkes tarafından tercih edilen partneri olduğumuz cPanel ile sağlanmaktadır.
Hosting sunucularınızdaki donanım alt yapınız nasıl ? Alt yapımız tamamen DELL marka donanımlardan oluşmaktadır.

Kullanım Şartları

Kaynak Kullanımı Site başına ayrılan RAM ve CPU kullanım oranı %25 dir. Bu oranın üzerine çıkan web sitesi otomatik olarak askıya alınır. CPU ve RAM kullanım oranlarınızı hosting kontrol panelinizden anlık olarak görebilirsiniz. Firmamıza tahsis edilen IP adresleri blacklistlere girmemesi için mail gönderimi saatlik 100 adet olarak belirlenmiştir. Trafik hakkınız satın almış olduğunuz paket özelliğindeki kadardır. Bu limiti aşmanız durumunda hesabınız otomatik olarak askıya alınır. Sonrasında ek trafik satın alabilir veya paketinizi yükseltebilirsiniz.
Yasaklar Almış olduğunuz hizmet üzerinden SPAM ve PHISHING yapmak kesinlikle yasaktır. Bu durumun tespiti halinde hesabınız uyarı verilmeksizin askıya alınır. Alınan hizmet içerisinde sistemlerimize zarar verecek veya tehlikeye düşürecek yazılımların tespiti halinde hesabınız uyarı verilmeksizin askıya alınır. Internet Relay Chat (IRC) kullanımına LNWServers izin vermemektedir. Almış olduğunuz hizmeti kullanım amacınız Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına aykırı olamaz. Almış olduğunuz hizmetin içerisinde barındırılan her türlü içerik tek başına hizmeti alan kişi sorumluluğundadır.
Yedekleme Almış olduğunuz hizmet haftalık olarak 2 farklı lokasyona yedeklenmektedir. Ücretsiz olarak sunulan bu servis güvenlik amaçlıdır. Bu yedeklemenin amacı kullanıcının kullanabilmesi için değil LNWServers tarafında oluşabilecek teknik bir arıza oluştuğunda veri kaybı yaşanmaması içindir. Taahhüt anlamında yorumlanmaz. Hizmeti alan kişi ile LNWServers arasında ayrıca kararlaştırılmadıysa hizmeti alan kişi barındırmış olduğu içerik ve yedeklerinden tek başına sorumludur.