Kurumsal Web Hosting

Kurumsal Hosting hizmetimiz ile ASP & PHP web hosting paketine sahip olun.

Kurumsal-D
1GB Alan 10GB Trafik 50 E-Posta 1 Adet MYSQL
31.90 /Yıllık
Kurumsal-C
2 GB Alan 25 GB Trafik 100 Adet E-Posta 1 Adet MYSQL
47.90 /Yıllık
Kurumsal-B
4 GB Web Alanı 75 GB Aylık Trafik 200 Adet E-Posta 2 Adet MYSQL
61.90 /Yıllık
Kurumsal-A
10 GB Web Alanı 200GB Aylık Trafik 300 Adet E-Posta 3 Adet MYSQL
99.90 /Yıllık

Sıkça Sorulan Sorular

Kurumsal Web Hosting hizmeti almak istiyorum fakat ne yapacağımı bilmiyorum ? Bilgisayarınızda sadece sizin görebildiğiniz resimleri veya dökümanları internet kullanıcılarının erişimine sunan ve veri saklama veya yayınlama işlemine Web Hosting adı verilmektedir.

Bir web sitesi açabilmeniz için öncelikle bir alan adınızın olması gerekmektedir.

Alan adı tescil yani kendinize bir alan adı aldıktan sonra yukarıdaki paketlerimizden size uygun olanı seçip web sitenizi yayına alabilirsiniz. Paket seçme konusunda zorluk yaşıyorsanız dilerseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olacaktır

Kullanım Şartları

Kaynak Kullanımı Site başına ayrılan RAM ve CPU kullanım oranı %50 dir. Bu oranın üzerine çıkan web sitesi otomatik olarak askıya alınır. CPU ve RAM kullanım oranlarınızı hosting kontrol panelinizden anlık olarak görebilirsiniz. Firmamıza tahsis edilen IP adresleri blacklistlere girmemesi için mail gönderimi saatlik 100 adet olarak belirlenmiştir. Trafik hakkınız satın almış olduğunuz paket özelliğindeki kadardır. Bu limiti aşmanız durumunda hesabınız otomatik olarak askıya alınır. Sonrasında ek trafik satın alabilir veya paketinizi yükseltebilirsiniz.
Yasaklar Almış olduğunuz hizmet üzerinden SPAM ve PHISHING yapmak kesinlikle yasaktır. Bu durumun tespiti halinde hesabınız uyarı verilmeksizin askıya alınır. Alınan hizmet içerisinde sistemlerimize zarar verecek veya tehlikeye düşürecek yazılımların tespiti halinde hesabınız uyarı verilmeksizin askıya alınır. Internet Relay Chat (IRC) kullanımına LNWServers izin vermemektedir. Almış olduğunuz hizmeti kullanım amacınız Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına aykırı olamaz. Almış olduğunuz hizmetin içerisinde barındırılan her türlü içerik tek başına hizmeti alan kişi sorumluluğundadır.
Yedekleme Almış olduğunuz hizmet GÜNLÜK olarak 2 farklı lokasyona yedeklenmektedir, Ve bu yedeklemeden tamamen firmamız sorumludur.