Bulut Sunucu Hizmetleri

Yüksek Performanslı Bulut Sunucunuzu hemen kullanın! Bulut sunucu hizmetlerimiz ile hızlı ve kesintisiz sunucu yönetiminin keyfini çıkarın. Esnek kaynak yönetimi ve gelişmiş kontrol paneli ile LCloud Sunucu hizmetleri ile işletmenizi buluta taşıyın.

En İyi Bulut Sunucunuzu Seçin Esnek kaynak yönetimi ve gelişmiş kontrol paneli ile Bulut Sunucu hizmetleri ile işletmenizi buluta taşıyın.
LCloud-A 11.99 /Aylık
2 Core İşlemci
2 GB Ram / Bellek
50 GB Disk Alanı
1 TB Trafik / Aylık
2 Core İşlemci
2 GB Ram / Bellek
50 GB Disk Alanı
1 TB Trafik / Aylık
LCloud-B 17.99 /Aylık
2 Core İşlemci
4 GB Ram / Bellek
80 GB Disk Alanı
1 TB Trafik / Aylık
2 Core İşlemci
4 GB Ram / Bellek
80 GB Disk Alanı
1 TB Trafik / Aylık
LCloud-C 23.99 /Aylık
4 Core İşlemci
6 GB Ram / Bellek
100 GB Disk Alanı
1 TB Trafik / Aylık
4 Core İşlemci
6 GB Ram / Bellek
100 GB Disk Alanı
1 TB Trafik / Aylık
LCloud-D 29.99 /Aylık
4 Core İşlemci
8 GB Ram / Bellek
120 GB Disk Alanı
1 TB Trafik / Aylık
4 Core İşlemci
8 GB Ram / Bellek
120 GB Disk Alanı
1 TB Trafik / Aylık
LCloud-E 35.99 /Aylık
6 Core İşlemci
12 GB Ram / Bellek
150 GB Disk Alanı
2 TB Trafik / Aylık
6 Core İşlemci
12 GB Ram / Bellek
150 GB Disk Alanı
2 TB Trafik / Aylık
LCloud-F 40.99 /Aylık
8 Core İşlemci
16 GB Ram / Bellek
200 GB Disk Alanı
2 TB Trafik / Aylık
8 Core İşlemci
16 GB Ram / Bellek
200 GB Disk Alanı
2 TB Trafik / Aylık
Birlikte belirleyelim Bize ulaşın tüm ihtiyaçlarınızı birlikte belirleyelim.
CPU
HDD
RAM
Verileriniz <br />Bizim İçin Önemli! Verileriniz
Bizim İçin Önemli!
Nakivo ve Veeam gibi sektörde kendini kanıtlamış yedekleme yazılımı firmaları ile yaptığımız çözüm ortaklığı sayesinde, verilerinizi güvenle koruyoruz. Bulut ortamında saklanan verilerinize dilediğiniz zaman erişebilir ve işinize odaklanabilirsiniz.
Güçlü ve <br />Sürdürülebilir Altyapı Güçlü ve
Sürdürülebilir Altyapı
Alt yapı yatırımlarımızı yaparken en iyisini seçmeye özen gösteriyoruz. Bu doğrultu da sektörün önde gelen markaları Dell, Supermicro, Juniper ve Fortinet ile alt yapımızı en iyi şekilde tasarlarken Micron Enterprise serisi Nvme diskler ile bulut ortamından en iyi performansı almanızı sağlıyoruz.
Esnek Kontrol Paneli Seçenekleri ile Kontrol Sizde Bulut sunucunuzu yönetmek için endişelenmenize gerek yok. Satın almış olduğunuz bulut sunucunuzu cPanel, Plesk, DirectAdmin ve daha birçok kontrol panelini seçerek kolayca yönetebilirsiniz. Hangi kontrol panelini seçmeniz konusunda kararsızsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimiz size kontrol paneli seçim konusunda memnuniyetle yardımcı olacaktır.
Geniş İşletim Sistemi Ağı ve Özelleştirilebilir Hizmetler Uygulamalarınızın birbirleriyle en iyi şekilde iletişim sağlayabilmesi için zengin işletim sistemi ağımızdan faydalanabilirsiniz. Windows, CentOS, Debian, Ubuntu gibi işletim sistemleri dışında özel istediğiniz işletim sistemlerini de talep edebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza özel hizmetler ve özelleştirme seçenekleriyle, işinizi daha verimli hale getiriyoruz.
Zengin Web Sunucusu İçeriği ve Ücretsiz Teknik Destek Zengin Web Sunucusu İçeriği ve Ücretsiz Teknik Destek Projeniz ve işiniz için zengin web sunucusu içeriğimizden yararlanabilirsiniz. Performans ile ilgili problemleriniz varsa, teknik ekibimizden ücretsiz destek alarak size en uygun seçimi yapabilirsiniz.
Yedeklerinizi Ücretsiz Taşıyoruz Yedeklerinizi Ücretsiz Taşıyoruz Dilerseniz talepleriniz doğrultusun da verilerinizi ekstra bir ücret talep etmeksizin kolayca taşıyabiliriz. Bunun için tek yapmanız gereken teknik ekibimiz ile iletişim kurmak. Size memnuniyetle yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.
Sıkça Sorulan Sorular
Bulut Sunucu Nedir?
Cloud server fiziksel sunucular üzerinde sanallaştırma teknolojisi kullanılarak elde edilen sunucu sistemidir. Bu yöntem diğer sanallaştırma teknolojilerine göre daha performanslı ve güvenlidir. Ana sunucudan atanan RAM, CPU ve disk gibi kaynaklar gerçek sınırlar içerisindedir. Bir kullanıcıya atanan kaynaklar, sunucu üzerindeki fiziksel kaynaklar üzerinden de ayrılır. Böylece size atanmış olan kaynaklar başka bir kullanıcı tarafından kullanılamaz. Örneğin sunucunuzu 8 GB ram ile yapılandırdığınızda, sisteminiz kullanmadığında bile 8 GB RAM tamamen size atanır ve sistemden düşer. Diğer sistemlerde ise atanan kaynaklar boş ise farklı bir kullanıcı tarafından kullanılabildiği için sistem yoğunlunda toplamda herkesin hizmeti yavaşlar.
Bulut Sunucu Hizmetinin Avantajları Nelerdir ?
Bulut sunucu, sanallaştırma teknolojisini kullanarak yapılandırıldığı için yönetimi ve kaynak değişikliği oldukça hızlı ve kolaydır. Ayrıca fiziksel sunucuların getirdiği ekstra elektrik maliyetlerine katlanmak zorunda kalmazsınız. Donanım arttırımı ve değişimi için fiziksel sunucular oldukça zahmetlidir, ancak cloud server hizmetinde bu işlemler çok basittir. Ayrıca cloud server sizin tarafınızdan yapılandırıldığı için dilediğiniz gibi konfigüre edebilirsiniz.
Bulut Sunucu Özelliklerimi Değiştirebilirmiyim ?
Talep ederseniz elbette bulut sunucu hizmetinizin özelliklerini değiştirebilirsiniz. Bulut sunucu hizmetinde örneğin bazı sitelerinizin ziyaretçileri oldukça arttı. Sunucunuz yavaşlamaya başladığında ram, işlemci, disk gibi özelliklerinizi arttırabilmekteyiz. Örneğin sitenize kısa süre bir trafik beklediğinizde satış ekibimiz ile iletişime geçerek CPU ve Ram kaynağını anında artırabilirsiniz.
Bulut Sunucu Hizmeti Yedekleniyor mu ?
Evet. Sipariş verirken bulut sunucu konfigürasyon sayfasında yedekleme hizmetini satın alabilirsiniz. Satın alma işleminin ardından bulut sunucu hizmetinizin yedeği günlük olarak alınacak ve herhangi bir sorun yaşamanız durumunda veri kaybınız en aza indirilmiş olacaktır.
Bulut Sunucu Teslim Süresi Nedir ?
Bulut sunucu siparişinizi verdikten sonra mümkün olan en kısa sürede kuruyoruz. Cloud server hizmetinizin kurulumunu yapıyor ve talep ettiğiniz konfigürasyonları ayarlıyoruz. Kurulumu ve talep edilen konfigürasyonları tamamlanana sunucunuz son kez test edilir ve size teslim edilir.