Zimbra Mail Sunucusu

İhtiyaçlarınız doğrultusunda özel yapılandırılmış, yüksek kota ve sınırsız kullanıcılı size özel mail server hizmeti

Size Özel Paylaşımsız Kaynaklar
Ücretsiz Kurulum ve Taşıma Desteği
Donanım Garantisi

İşletmeniz veya Kendiniz İçin Mail Sunucu Hizmeti

Kontrolü tamamen sizde olan tüm limitleri sizin belirlediğiniz mail sunucu hizmeti zimbra mail sunucusu ile e-posta yönetimi hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Zimbra Mail Standart 39.00 €/Aylık
Özel LCloud Sunucu 4 Çekirdek İşlemci 4 GB Ram 40 GB Kullanım Alanı 1 Adet IP adresi 1 Adet SSL Sertifikası 1 Adet Alan Adı Kullanabilme 19 Adet Kullanıcı Teması Sınırsız Eposta Hesabı Detaylı Yönetim Paneli Spam Koruması Takvim,Evrak Çantası ve Görevler Tüm Mobil Aygıtlar İle Uyumlu POP3 ve IMAP4 Desteği CalDAV,CardDAV ve vCard Desteği
Satın Al
Zimbra Mail Enterprise 79.00 €/Aylık
Özel Fiziksel Sunucu 8 Çekirdek İşlemci 8 GB Ram 1 TB Kullanım Alanı 1 Adet IP adresi 1 Adet SSL Sertifikası 1 Adet Alan Adı Kullanabilme 19 Adet Kullanıcı Teması Sınırsız Eposta Hesabı Detaylı Yönetim Paneli Spam Koruması Takvim,Evrak Çantası ve Görevler Tüm Mobil Aygıtlar İle Uyumlu POP3 ve IMAP4 Desteği CalDAV,CardDAV ve vCard Desteği
Satın Al
Birlikte belirleyelim Bize ulaşın tüm ihtiyaçlarınızı birlikte belirleyelim.
e-mail
mailbox
Tamamı
Size Özel Sunucu
Kaynakları
Zimbra mail sunucusun da tüm kaynaklar %100 size aittir. Bu hizmet fiziki sunucuya kurularak kullanımınıza ve yönetiminize sunulur.
TIER 3
Veri Merkezi
Zimbra mail sunucu hizmeti verdiğimiz tüm sunucular TIER 3 sertifikası olan yüksek teknoloji özellikli Türkiye lokasyon veri merkezinde barındırılmaktadır. Bu sayede erişilebilirliğinizi en üst seviyeye çıkarıp kesinti riskini en aza indiriyoruz.
Ücretsiz
Kurulum Hizmeti
Zimbra mail sunucu hizmeti için herhangi bir kurulum ücreti ödemenize gerek yok.
Ücretsiz
Mail Taşıma
Zimbra Mail Sunucusunu tercih eden kullanıcılarımızın mail hizmetini hangi platformdan olursa olsun ücretsiz olarak taşıyor ve hizmet sürecini sitenin sorunsuz olarak çalıştığından emin olduktan sonra başlatıyoruz.
Zimbra Uygulama
Sıkça Sorulan Sorular
Neden Mail Sunucusu Kullanmalıyım ?
Yüksek kapasiteli, kurumsal anlamda takım çalışmasını destekleyen özelliklere sahip, ayrıca tüm cihaz ve uygulamalarda adres defteri, takvim gibi verilerinizi senkronize etmenize imkan veren gelişmiş özelliklere sahip e-posta hesaplarıdır.
Paketime dahil bir e-mail adresini silip, yerine yenisini ekleyebilir miyim?
Evet, mevcut bir e-mail adresini silip, yerine yenisini ekleyebilirsiniz.
Anti-spam ve anti-virüs özellikleri için ek bir bedel ödemek gerekir mi?
Gelişmiş anti-spam ve anti-virüs özellikleri mail hosting hizmetimiz ile ücretsizdir.
Takvim ve adres defterimi, şirketimdeki diğer e-posta hesaplarıyla paylaşabilir miyim?
Şirketinizdeki diğer bütün Kurumsal E-Posta hesaplarıyla Adres Defteri, Ajanda, Dosya alanı verilerinizi paylaşabilirsiniz. Ortak adres defteri, dosya alanı ve paylaştırılabilir takvimlerle, kurumsal çalışma hayatına kolaylıkla uyum sağlayabilirsiniz.
E-posta adresimi outlook ile kullanabilir miyim ve nasıl kurabilirim?
Outlook, Apple Mail, eM Client, Thunderbird gibi popüler e-posta programlarıyla tam uyumludur. Tam uyumlu ve sertifikalı IMAP sunucularımız, tüm cihaz ve uygulamalardan e-postalarınıza sorunsuz erişmenize imkan verir.